Hieronder treft u ons actuele rooster aan in twee verschillende formaten (Table en Pdf).

U kunt ten alle tijde een willekeurige les binnenlopen en een keertje proefdraaien. Alle trainers zijn hiervan op de hoogte. Daarna bepaalt u in onderling overleg met de trainers of deze les is wat u zoekt of dat u nog wat anders wilt proberen.

Zo nodig kunt u een aanmeldingsformulier van de trainer ontvangen en dit de volgende les inleveren.  Verdere informatie voor nieuwe leden kunt u vinden op onze Infodesk en onder Contributie.

DagTijdDoelgroepAccommodatieTrainer
Ouder-kindgym (peuters van 2 tot 4 jaar)
Woensdag09:00-09:45 uurOuder-kindgymGymlokaal Weusthag
Barbara van der woning
Woensdag09:45-10:30 uurOuder-kindgym Gymlokaal WeusthagBarbara van der woning
Kleutergym(J/M van 4 tot 6 jaar)
Zaterdag10:00-11:00 uur
KleutergymSporthal SlangenbeekAmy Harink
Basic Gym (meisjes van 6-9 jaar)
Dinsdag15:30-17:00 uurBasic GymSporthal SlangenbeekJan Mulder
Donderdag15:30-17:00 uurBasic GymMussenstraatJan Mulder
Donderdag16:00-17:30 uurBasic GymSporthal SlangenbeekJill Coopman
Vrijdag16:30-18:00 uurBasic GymMussenstraatAmmelie Nijhuis
Vrijdag15:30-17:00 uurBasic GymGymlokaal WeusthagEdwin Cildavil
Zaterdag09:30-11:00 uurBasic GymSporthal SlangenbeekKees Kleinheerenbrink
Zaterdag09:00-10:30 uurBasic GymHavezatenlaanNikki Voogtsgeerd
Zaterdag09:30-11:00 uurBasic GymJan van der HeijdenstraatJamilla te Hove
Space Gym (meisjes van 9 tot 12 jaar)
Woensdag16:00-17:30 uurSpace GymSchutzstraatAmy Harink
Vrijdag17:00-18:30 uurSpace GymGymlokaal WeusthagEdwin Cildavil
Zaterdag09:30-11:00 uurSpace GymSporthal SlangenbeekJill Coopman
Zaterdag10:30-12:00 uurSpace GymHavenzatenlaanNikki Voogtsgeerd
Zaterdag11:00-12:30 uurSpace GymSporthal SlangenbeekKees Kleinheerenbrink
Zaterdag11:00-12:30 uurSpace GymJan van der HeijdenstraatJamilla ten Hove
Tumble en Jump (Jo en mei van 12 tot 16 jaar)
Vrijdag17:00-18:30 uurTumble en JumpGymlokaal WeusthagEdwin Cildavil
Zaterdag09:30-11:00 uurTumble en JumpSporthal SlangenbeekJill Coopman
Turnmix / Calisthenics (16 jaar en ouder)
Maandag20:00-22:00 uurCalisthenicsTurnhal WeusthagBilly en Joshua
Donderdag20:00-22:00 uurTurnmixTurnhal WeusthagRosan Krikke
TurnFit (Dames en heren 30 jaar en ouder)
Woensdag10:30-11:30 uurTurnFitTurnhal WeusthagBarbara vd Woning
Jongensturnen (6 tot 12 jaar)
Vrijdag18:00-19:30 uurJongensturnenMussenstraatJamilla te Hove
Zaterdag11:00-12:30 uurJongensturnenSporthal SlangenbeekAmy Harink
Groove Dance
Dinsdag16:00-17:00 uurGroove Dance (6-8 jr)Balletzaal SlangenbeekNathalie Hunter
Dinsdag17:00-18:00 uurGroove Dance (9-11 jr)Balletzaal SlangenbeekNathalie Hunter
Dinsdag18:00-19:00 uurGroove Dance (12 jr en ouder)Balletzaal SlangenbeekNathalie Hunter
Het actuele rooster met alle lessen en trainingen binnen de recreatiesport.

 

20191201-Rooster

Like ons ook op social media!