Hieronder treft u ons actuele rooster aan in twee verschillende formaten (Tabel en pdf).

U kunt ten alle tijde een willekeurige les binnenlopen en een keertje proefdraaien. Alle trainers zijn hiervan op de hoogte. Daarna bepaalt u in onderling overleg met de trainers of deze les is wat u zoekt of dat u nog wat anders wilt proberen.

Zo nodig kunt u een aanmeldingsformulier van de trainer ontvangen en dit de volgende les inleveren.  Verdere informatie voor nieuwe leden kunt u vinden op onze Infodesk en onder Contributie.

Tijdelijk is er een coronarooster. Dit is hieronder te vinden:

Coronarooster

DoelgroepDagTijdTrainers
Jong Talent TrainingMaandag16:00 tot 17:00 uurNikki Voogtsgeerd
A-Selectie
T/m 12 jaar
Maandag17:15 tot 18:30 uurJan Mulder
Nikki Voogtsgeerd
A-Selectie
Vanaf 13 jaar
Maandag18:45 tot 20:00 uurJan Mulder
Nathalie Kreuger
Basic Gym
T/m 12 jr
Dinsdag15:30 tot 16:30 uurJan Mulder
Jill Coopman
Groove Dance
Dinsdag16:00 tot 17:00 uurNathalie Hunter
Groove DanceDinsdag17:15 tot 18:15 uurNathalie Hunter
B-Selectie
T/m 12 jaar
Dinsdag17:00 tot 18:15 uurAmmelie Nijhuis
Puck Waanders
B-Selectie
Vanaf 13 jaar
Dinsdag18:30 tot 19:45 uurArmand Hoogeboom
Dionne Jansen
Ouder&KindgymWoensdag9:00 tot 9:45 uurBarbara van der Woning
TurnFit 30+Woensdag10:00 tot 11:00 uurBarbara van der Woning
Basic Gym & Space Gym
t/m 12 jaar
Woensdag15:15 tot 16:15 uurNikki Voogtsgeerd
Amy Harink
A-Selectie
T/m 12 jaar
Woensdag16:15 tot 17:30 uurNikki Voogtsgeerd
Indy Witbreuk
C-Selectie
T/m 12 jaar
Woensdag17:30 tot 18:45 uurRosan Krikke
Puck Waanders
A-Selectie
Vanaf 13 jaar
Woensdag18:45 tot 20:00 uurJan Mulder
Ammelie Nijhuis
Jongensturnen
t/m 12 jaar
Donderdag15:30 tot 16:30 uurJamilla ten Hove
Iris van der Werf
B-Selectie
t/m 12 jaar
Donderdag17:00 tot 18:15 uurDionne Jansen
Puck Waanders
B-Selectie
Vanaf 13 jaar
Donderdag18:30 tot 19:45 uurAmmelie Nijhuis
Indy Witbreuk
Turnmix 16+Donderdag20:00 tot 21:00 uurRosan Krikke
C-SelectieVrijdag15:45 tot 17:00 uurRosan Krikke
Puck Waanders
Basic GymVrijdag17:15 tot 18:15 uurEdwin Cildavil
Ammelie Nijhuis
Basic GymVrijdag18:30 tot 19:30 uurEdwin Cildavil
Ammelie Nijhuis
B-Selectie
T/m 12 jaar
Zaterdag9:00 tot 10:15 uurArmand Hoogeboom
Ammelie Nijhuis
B-Selectie
Vanaf 13 jaar
Zaterdag10:30 tot 11:45 uurRosan Krikke
Puck Waanders
Basic Gym
T/m 12 jaar
Zaterdag12:00 tot 13:00 uurJamilla ten Hove
Iris van der Werf
Space Gym
Vanaf 13 jaar
Zaterdag13:15 tot 14:15 uurJamilla ten Hove
Iris van der Werf
A-Selectie
T/m 12 jaar
Zondag10:00 tot 11:15 uurCarlien Versteeg
Nikki Voogtsgeerd
A-Selectie
Vanaf 13 jaar
Zondag11:30 tot 12:45 uurJan Mulder
Carlien Versteeg
Alle lessen vinden gedurende de coronaperiode plaats op locatie Sporthal Weusthag

 

Het reguliere rooster is hieronder te vinden. Zolang de coronamaatregelen van toepassing zijn, is het onderstaande lesrooster niet van toepassing.

 

DagTijdDoelgroepAccommodatieTrainer
Ouder-kindgym (peuters van 2 tot 4 jaar)
Woensdag09:00-09:45 uurOuder-kindgymGymlokaal Weusthag
Barbara van der woning
Woensdag09:45-10:30 uurOuder-kindgym Gymlokaal WeusthagBarbara van der woning
Kleutergym(J/M van 4 tot 6 jaar)
Zaterdag10:00-11:00 uur
KleutergymSporthal SlangenbeekAmy Harink
Basic Gym (meisjes van 6-9 jaar)
Dinsdag15:30-17:00 uurBasic GymSporthal SlangenbeekJan Mulder
Donderdag15:30-17:00 uurBasic GymMussenstraatJan Mulder
Donderdag16:00-17:30 uurBasic GymSporthal SlangenbeekJill Coopman
Vrijdag16:30-18:00 uurBasic GymMussenstraatAmmelie Nijhuis
Vrijdag15:30-17:00 uurBasic GymGymlokaal WeusthagEdwin Cildavil
Zaterdag09:30-11:00 uurBasic GymSporthal SlangenbeekIris van der Werf
Zaterdag09:00-10:30 uurBasic GymHavezatenlaanNikki Voogtsgeerd
Zaterdag09:30-11:00 uurBasic GymJan van der HeijdenstraatJamilla ten Hove
Space Gym (meisjes van 9 tot 12 jaar)
Woensdag16:00-17:30 uurSpace GymSchutzstraatAmy Harink
Vrijdag17:00-18:30 uurSpace GymGymlokaal WeusthagEdwin Cildavil
Zaterdag09:30-11:00 uurSpace GymSporthal SlangenbeekJill Coopman
Zaterdag10:30-12:00 uurSpace GymHavenzatenlaanNikki Voogtsgeerd
Zaterdag11:00-12:30 uurSpace GymSporthal SlangenbeekIris van der Werf
Zaterdag11:00-12:30 uurSpace GymJan van der HeijdenstraatJamilla ten Hove
Tumble en Jump (Jo en mei van 12 tot 16 jaar)
Vrijdag17:00-18:30 uurTumble en JumpGymlokaal WeusthagEdwin Cildavil
Zaterdag09:30-11:00 uurTumble en JumpSporthal SlangenbeekJill Coopman
Turnmix / Calisthenics (16 jaar en ouder)
Donderdag20:00-22:00 uurTurnmixTurnhal WeusthagRosan Krikke
TurnFit (Dames en heren 30 jaar en ouder)
Woensdag10:30-11:30 uurTurnFitTurnhal WeusthagBarbara vd Woning
Jongensturnen (6 tot 12 jaar)
Vrijdag18:00-19:30 uurJongensturnenMussenstraatJamilla ten Hove
Zaterdag11:00-12:30 uurJongensturnenSporthal SlangenbeekAmy Harink
Groove Dance
Dinsdag16:00-17:00 uurGroove Dance (6-8 jr)Balletzaal SlangenbeekNathalie Hunter
Dinsdag17:00-18:00 uurGroove Dance (9-11 jr)Balletzaal SlangenbeekNathalie Hunter
Dinsdag18:00-19:00 uurGroove Dance (12 jr en ouder)Balletzaal SlangenbeekNathalie Hunter
Het actuele rooster met alle lessen en trainingen binnen de recreatiesport.

 

20191201-Rooster

error

Like ons ook op social media!